Myynti

PUHELINMYYNTI

 

Tele sales
Kirsi Haapasalo

Puhelinmyynnin esimies

Tele sales, Team leader

Tel. +358 (0)20 717 0579

kirsi.haapasalo@heinontukku.fi

KENTTÄMYYNTI
Petri Welling

Kenttämyynnin päällikkö

Head of Sales

Tel. +358 (0)40 7786 336

petri.welling@heinontukku.fi

ETELÄ-SUOMI -PALVELUALUE 1
Kari Winqvist

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Tel. +358 (0)40 6739 549

kari.winqvist@heinontukku.fi

Eija Pasanen

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Lounaspaikat

Tel. +358 (0)50 540 9174

eija.pasanen@heinontukku.fi

Tomi Vepsä

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Kahvilat

Tel. +358 (0)40 7454 984

tomi.vepsa@heinontukku.fi

Jarkko Kaipia

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Tel. +358 (0)40 5141 429

jarkko.kaipia@heinontukku.fi

Marko Sotejeff

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Valtakunnalliset ketjut

Tel. +358 (0)40 198 9260

marko.sotejeff@heinontukku.fi

Maiju Wahlfors

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Julkishallinto

Tel. +358 (0)50 414 7253

maiju.wahlfors@heinontukku.fi

Pham Phu Cuong "Keke"

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Pikatukut

Tel. +358 (0)40 6610 195

keke@heinontukku.fi
phamphu.cuong@heinontukku.fi

Lea Kekki

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Valtakunnalliset ketjut

Tel. +358 (0)40 515 5351

lea.kekki@heinontukku.fi

Mika Issakainen

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Alkoholit ja viinit

Tel. +358 (0)40 679 1475

mika.issakainen@heinontukku.fi

Kata Skutnabb

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Valtakunnalliset ketjut

Tel. +358 (0)40 216 7144

kata.skutnabb@heinontukku.fi

Oskari Lammi

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Tel. +358 (0)40 672 0540

oskari.lammi@heinontukku.fi

VARSINAIS-SUOMI - PALVELUALUE 2
Johanna Nikkanen

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Tel. +358 (0)40 161 5356

johanna.nikkanen@heinontukku.fi

Eeva Kesäläinen

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Tel. +358 (0)40 572 1162

eeva.kesalainen@heinontukku.fi

HÄME, PORI, HÄMEENLINNA - PALVELUALUE 3
Gary Rice

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Tel. +358 (0)400 884 334

gary.rice@heinontukku.fi

ITÄ-SUOMI - PALVELUALUE 4
Joonas Pikkarainen

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Tel. +358 (0)40 620 3884

joonas.pikkarainen@heinontukku.fi

Jari Reinikainen

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Tel. +358 (0)40 637 7007

jari.reinikainen@heinontukku.fi

POHJANMAA - PALVELUALUE 5
Gary Rice

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Tel. +358 (0)400 884 334

gary.rice@heinontukku.fi

OULU, POHJOIS-SUOMI - PALVELUALUE 6
Sami Iso-Möttönen

Avainasiakaspäällikkö/KAM

Tel. +358 (0)40 706 6177

sami.iso-mottonen@heinontukku.fi

Postiosoitteet

ETELÄ-SUOMI - PALVELUALUE 1

Orionintie 18-22, 02200 Espoo

VARSINAIS-SUOMI - PALVELUALUE 2

Joukahaisenkatu 6, 20520 Turku

HÄME, PORI, HÄMEENLINNA - PALVELUALUE 3

Hermiankatu 6-8 D, 33720 Tampere

ITÄ-SUOMI - PALVELUALUE 4

Pienen Neulamäentie 5, 70800 Kuopio

POHJANMAA - PALVELUALUE 5

Pienen Neulamäentie 5, 70800 Kuopio

OULU, POHJOIS-SUOMI - PALVELUALUE 6

Elektroniikkatie 3, 90590 Oulu

 

Heinon kaikkiin toimipisteisiin saa yhteyden myös valtakunnallisesta puhelinnumerosta: Puhelin: 020 717 000

Ota yhteyttä, Heino palvelee mielellään!

Soittajahinnat: kiinteästä verkosta 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv24%) matkapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv24%) ulkomailta tavallinen ulkomaanpuhelun hinta.

Toiminnan laadun varmistamiseksi puhelut nauhoitetaan.

Palvelualueet

Tästä kartasta näet oman paikkakuntasi alueen, jonka avulla voit valita helposti oikean yhteyshenkilön kaikissa Heinon Tukun myyntiin liittyvissä asioissasi.

1: Etelä-Suomi

2: Varsinais-Suomi

3: Häme, Pori, Hämeenlinna

4: Itä-Suomi

5: Pohjanmaa

6: Oulu, Pohjois-Suomi

HAE ASIAKKAAKSI

Eikö yrityksesi ole vielä Heinon asiakas? Ei hätää - tee asiakkuushakemus helposti ja nopeasti täällä.